Про прийняті радою рішення на 19-ій сесії

розміщено в: Новини, Події | 0

У четвер відбулася 19 сесія Гощанської селищної ради.

На пленарному засіданні сесії були розглянуті, зокрема, такі питання:

• Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.

Головний бухгалтер селищної ради Глушенок Раїса Миколаївна проінформувала депутатів про рішення постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку, соціального забезпечення населення, у справах охорони здоров’я, сім’ї та молоді, освіти, торгівлі, підприємницької діяльності, промисловості щодо внесення змін до селищного бюджету. Зокрема, депутати підтримали виділення 1 млн 459 тис. 290 грн на реконструкцію дорожнього покриття по вул. Незалежності, 72 тис. 800 грн на оздоровлення дітей учасників АТО з Гощі, 96 тис. грн на харчування учнів Гощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Гощанської районної гімназії (харчування з вересня по грудень включно 2017 року) та інше. Згодом буде опубліковано рішення з відповідним додатком зі всіма цифрами.

• Про внесення змін до Програми з благоустрою смт Гоща на 2017 рік, затвердженої рішенням Гощанської селищної ради від 23.12.2016 року №402.
  • Про розгляд питання про затвердження Робочого проекту реконструкції вуличного освітлення з застосуванням новітніх енергозберігаючих технологій по вул. Незалежності, Застав’я, Молодіжна.
  • Про створення відділу стратегічного розвитку.

Депутати гаряче обговорювали доцільність створення такого відділу. Селищний голова Микола Панчук наголосив на тому, що треба працювати місцевій владі Гощі на перспективу та формувати стратегію розвитку громади,  а також на тому, що створення такого відділу буде сприяти розвитку громади в межах прийнятої стратегії. На відділ передбачається покладення таких завдань: розробка проектів стратегії розвитку громади та інших планувальних документів у сфері своїх повноважень та координація виконання стратегії розвитку та інших програм розвитку громади, сприяння залученню позабюджетних ресурсів, проведення промоційної кампанії щодо підвищення рівня привабливості Гощі, налагодження комунікації з іншими організаціями, установами та підприємствами. Після обговорення (з перевагою в один голос) депутати підтримали цю ініціативу.

• Про переведення жилої квартири № 2 по вул. Застав’я 19, у смт Гоща до категорії нежилих.

Такий захід зумовлений тим, що у цьому об’єкті нерухомості передбачається створення районного музею.

• Про Програму матеріальної підтримки друкованих видань на 2017-2019 роки.

Передбачається співфінансування нового видання книги з тематики історії Гощанщини, автором якого є місцевий краєзнавець Кравчук Спиридон Гнатович.

• Про створення тимчасової комісії з інвентаризації приміщень, що перебувають у комунальній власності територіальної громади смт Гоща та виявлення безгосподарських приміщень.
  • Розгляд клопотань підприємств, установ, організацій та звернень громадян.
  • Розгляд клопотань підприємств, установ, організацій та звернень громадян по земельному питанню.
  • та інші питання (незабаром будуть висвітлені всі рішення сесії на нашому сайті).

В темі «Різне» відбулось обговорення таких питань:

– Директор КП «Агентство розвитку Гощі» Чуб’юк Галина Іванівна доповіла про рішення, які напрацювала комісія по обстеженню дорожнього покриття вулиць смт Гоща: “1) Завершити капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Оселя (до кладовища); 2) розпочати капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Незалежності (від вул. Рівненської шляхом влаштування суцільного шару покриття, з влаштуванням бордюр та демонтажу технічного тротуару; 3) виготовлення проектно-кошторисної документації по ремонту, реконструкції чи будівництву дорожнього покриття за дольовою участю мешканців вулиць (50х50); 4) капітальний ремонт по вул. Соборній рекомендується виконати за рахунок обласного, районного та селищного бюджетів та жителів вулиці; 5) по вул. Костомарова призупинити виготовлення документації до вирішення питання зовнішніх мереж каналізації; 6) демонтаж техтротуарів по вул. Незалежності проводити за участі жителів вул. Кн. Володимира і Кн. Ольги з використанням асфальту для покриття доріг вищевказаних вулиць; 7) по вул. Дудаєва та вул. Петлюри пропонується виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництво вже сучасних доріг за дольовою участю мешканців; 8) по вул. Київській рекомендовано перед тим, як розпочати роботи з будівництва дороги, вирішити питання зовнішнього водопостачання та благоустрою (прибирання піску, щебеню і т.п.); 9) по вул. Тітова рекомендовано провести ямковий ремонт покриття.

Також Галина Іванівна оголосила, що на наступній сесії прозвітує про діяльність комунального підприємства «Агентство розвитку Гощі» перед депутатами.

– Депутат Василь Іванович Заболотний виступив із пропозицією встановити вбиральню у парку, адже в цьому є потреба і в тих, хто відпочиває у парку, і у спортсменів, які тренуються на стадіоні, і у тих хто проходить крізь парк. Ініціатива присутніми була підтримана та було домовлено, що питання буде вивчатися, після чого буде встановлений у парку туалет. До слова, вже відбулося обговорення селищного голови із спортсменами, які запропонували встановити вбиральню біля стадіону.

– Селищний голова Микола Миколайович Панчук виступив перед депутатами з ініціативою про створення потужної громади з громадами Гощанського району та з близькими до Гощі громадами з Острозького та Корецького районів, аргументуючи це бажанням і жителів цих громад приєднатися до Гощанської громади, і географічною близькістю. Всі присутні депутати підтримали таку ідею та оголосили про те, що Гоща повинна бути відкритою до всіх громад, які хочуть об’єднатися із Гощею. Сподіваємось, що Гощанська об’єднана територіальна громада буде створена вже цього року.

Поділитися:Share on Facebook
10Tweet about this on Twitter