Про результати громадських обговорень з питання безпритульних тварин

розміщено в: Новини, Події | 0
Усіма присутніми на громадських зборах (9 осіб), які відбулися у селищній раді 12 лютого, було напрацьовано такий алгоритм дій з метою вирішення питання безпритульних тварин гуманним способом:
1. Розпочати кампанію з паспортизації усіх собак на території селища (мова йде про домашніх тварин).
2. Вирішувати питання безпритульних тварин лише у цивілізований спосіб: стерилізація, вакцинація, спостереження за агресивністю тварин, реєстрація і паспортизація, повернення в ареал їхнього проживання та спостереження за поведінкою тварин.
3. Ініціювати перед депутатами селищної ради закупівлю необхідного обладнання для транспортизації та перетримки собак (клітки), а також необхідне фінансове забезпечення кампанії зі стерилізації та вакцинації бепритульних тварин.
4. Створення мобільної “гарячої” лінії при селищній раді.
5. На скільки це можливо відповідно до норм чинного законодавства забезпечити притягнення до відповідальності осіб за порушення ними правил тримання домашніх тварин.
6. Залучати до співпраці організації та осіб, які мають досвід у вирішенні цієї проблематики.
Гощанська селищна рада відкрита до ідей і пропозицій задля вирішення суспільної проблеми безпритульних тварин та закликає до співпраці гощанців.
Пропозиції надсилайте на адресу: hoshcha.rada@gmail.com.
Поділитися:Share on Facebook11Tweet about this on TwitterPrint this page