Проект уже на старті

розміщено в: Новини, Події | 0

28 вересня Гощанський селищний голова Микола Панчук і керівник відділу стратегічного розвитку селищної ради Євгеній Сульжук провели у рівненському інформаційно-освітньому просторі «INFOHUB» прес-конференцію з нагоди початку реалізації проекту Гощанської селищної ради, який підтримав Український культурний фонд.

На реалізацію проекту «Використання культурного потенціалу Гощанської громади шляхом впровадження сучасних інформаційних технологій задля економічного розвитку Гощі» Гощанська селищна рада отримає від Українського культурного фонду 463 тис. грн. У рамках проекту відцифрують культурні об’єкти та цінності Гощі, розроблять веб-ресурс (веб-сайт та мобільні додатки), які висвітлюватимуть культурні ресурси громади. Також відбудеться промо-кампанія проекту, яка передбачає організацію театралізованих квестів, поширення друкованих матеріалів, відеороликів у мережі «Інтернет» та виготовлення сувенірної продукції. Крім того, буде створена зручна інфраструктура для туристів, які приїздитимуть в Гощу.

– Проекти розвитку нині є доволі актуальними, – каже автор проекту, керівник відділу стратегічного розвитку Гощанської селищної ради Євгеній Сульжук. –  Ми розуміємо тенденції сучасності, потребу громади бути у віртуальному світі. Без залучення та використання інформаційних технологій неможливо популяризувати будь-яку локацію, у тому числі місто чи село.

Про досвід місцевого самоврядування в залученні позабюджетних коштів для розвитку малих територій розповів Гощанський селищний голова Микола Панчук.

– Проектні менеджери – це люди, які мають працювати в кожній сільській чи міській раді, – зауважив Микола Панчук. – Не бійтеся ухвалювати нетипові рішення так як 2016 року це зробили ми, увівши в структуру селищної ради відділ стратегічного розвитку.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь