Програма святкування Дня молоді в Гощі

розміщено в: Анонси, Події | 2

Шановні мешканці району!

Щороку в останню неділю червня Україна відзначає свято сміливості й натхнення – День молоді. Із цієї нагоди в Гощі 25 червня відбудуться святкові заходи.

• Святкова програма розпочнеться марафонським забігом, який стартує на в’їзді в Гощу (біля кафе «Гощанка») о 10:00 і фінішує на старій площі.
  • З 11:00 розпочнуться спортивні змагання, зокрема, на території місцевого парку, біля пам’ятника Т.Г. Шевченка, буде проведено шаховий турнір серед молоді та другий тур відбіркових змагань серед кращих шахістів району за право взяти участь у фінальній стадії кубка району з класичних шахів 2017 року.
  • 11:00 поблизу Свято-Михайлівської церкви на стадіоні «Колос» відбудуться змагання з міні-футболу, серед дітей, склад команди 5 учасників та до 5 запасних гравців.
  • 11:00 на пляжі біля Гощанського ставка відбудуться змагання з волейболу, склад команди 2 учасники. Усі бажаючі мають змогу сформувати свою команду та взяти участь у змаганнях, які вам до вподоби.
  • 13:30 на стадіоні Гощанської ДЮСШ відбудеться календарна гра чемпіонату області з футболу (І ліга), між командами «АГАТ» U-17 (Гоща) та «Сокіл» U-17 (Радивилів).
  • 14:00 поблизу Гощанського ставка відбудеться пейнтбольний біатлон, участь у якому зможуть прийняти усі охочі.
  • 14:00 на стадіоні «Колос» відбудуться змагання з міні-футболу, серед дорослих, склад команди 5 учасників та до 5 запасних гравців.
  • 16:00 на стадіоні Гощанської ДЮСШ відбудеться календарна гра чемпіонату області з футболу (І ліга), між командами «АГАТ» (Гоща) та «Сокіл» (Радивилів), шанувальників гри мільйонів запрошуємо прийти та підтримати свою команду.
  • 16:00 запрошуємо любителів велосипедного спорту й усіх охочих взяти участь у велопробігу, який стартуватиме на старій площі.
  • 16:00 стадіон «Колос»: майстер-класи; атракціони для дітей; книжкова виставка.
  • 18:00 початок урочистої програми. Нагородження переможців спортивних змагань, які відбуватимуться протягом дня.
  • 20:30 святкова дискотека для дітей.
  • 21:30 святкова дискотека для молоді.

Запрошуємо всіх мешканців краю взяти участь у святкових заходах з нагоди відзначення Дня молоді.

Оргкомітет

Поділитися:Share on Facebook15Share on VKTweet about this on TwitterPrint this page

2 відповідей

1. “18:00 початок урочистої програми. Нагородження переможців спортивних змагань, які відбуватимуться на протязі дня.”
    Протягом дня. На протязі можна простудитися.

• Дякуємо, Денисе, за зауваження 🙂 Врахували Вашу пропозицію.