Програма «U-LEAD з Європою» та нові можливості для гощанців

розміщено в: Новини, Події | 0

14 травня секретар Гощанської селищної ради Дмитро Ткачук узяв участь в інформаційній сесії щодо участі у четвертому раунді відбору Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою». Учасниками заходу розповіли, хто може брати участь у відборі та на яких умовах, як правильно заповнити заявку та що потрібно знати, щоб створити належний ЦНАП за підтримки Програми.

Для Гощанської селищної ради було важливо узяти участь в навчальній сесії, – наголошує Дмитро Ткачук. – Це остання можливість в Гощі створити ЦНАП відповідно до програми «U-LEAD з Європою». Проектна заявка на участь у конкурсі складна, є вимоги щодо умов та терміни реалізації проекту. Але ми будемо подаватись на конкурс. Тим більше, що перші кроки, аби виконати умови для подачі заявки й узяти участь в конкурсі, ми уже виконали.

Щоб узяти участь у конкурсі потрібно мати приміщення, де можна організувати майбутній ЦНАП, при селищній раді утворити відділ та ввести у штат ще одну посадову одиницю. Ухвалити таке рішення можна було лише шляхом депутатського голосування. На 38 сесії Гощанської селищної ради депутати проект рішення «Про утворення відділу «Центру надання адміністративних послуг у Гощанській селищній раді» та затвердження Положення про нього» підтримали.  А це означає – що наступний етап – подача проектної заявки й очікування результатів конкурсу.

Треба, аби послуги «ходили» за людьми, а не люди за послугами, – наголошує Дмитро Ткачук. – Якісні, швидкі, та максимально повні адмінпослуги, яких зараз потребують гощанці та мешканці району й які надаватимуться в одному приміщенні – ось основна мета створення нового та сучасного ЦНАПу в Гощі. Докладемо максимум зусиль, аби виграти конкурс.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter