Протокол засідання комісії ТЕБ та НС

розміщено в: Анонси, Новини, Роз'яснення | 0

ПРОТОКОЛ № 3 позачергового засідання  Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гощанської селищної ради від 24 квітня 2020 року.

І. Про додаткові заходи щодо запобігання поширенню на території Гощанської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 COVID-19.

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2З (зі змінами від 22.04.2020 № 291), враховуючи протоколи № 16 та № 17 позачергового засідання Комісії з питань ТЕБ та НС Гощанського району з метою вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширення на території селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2З, комісія вирішила:

  1. Продовжити карантин на  території Гощанської селищної ради до 11 травня 2020 року.
  2. Відповідно до доручення Кабінету Міністрів України від 21.04.2020 № 16945/0/1-20, постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.04.2020 № 11 заборонити відвідування громадянами Гощанського кладовища у традиційні післявеликодні поминальні дні, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше 10-ти осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метра.
  3. Через засоби масової інформації довести до відома населення селища, що на період встановлення карантину та протягом 30 днів після закінчення такого періоду дозволяється залучення працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення, визначених переліком професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 року № 559, строк періодичного профілактичного медичного огляду яких припав на період карантину, без проходження відповідного профілактичного медичного огляду.
  4. Гощанському відділенню поліції Острозького відділу поліції ГУ Нацполіції України в Рівненській області, Гощанському районному лабораторному відділенню Острозького міжрайонного відділу ДУ «Рівненський ОЛЦ МОЗ України», КНП «Гощанська центральна районна лікарня», КНП «Гощанський РЦ ПМСД», виконкому селищної ради забезпечити виконання «Порядку проведення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією осіб», затвердженого постановою Кабінету Мі6ністрів України від 11 березня 2020 року № 211.
Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь