Привітання селищного голови з Днем селища

розміщено в: Привітання | 0

Дорогі гощанці прийміть найширіші вітання із святом Покрови, Днем захисника України та Днем селища.

Гоща має славну історію. Селище знало часи розквіту, великих освітянських здобутків, коли тут функціонував Социніанський колегіум. Гоща була частиною процесів та явищ, які відбувалися у той чи інший час на території України, незалежно від того, до якої держави формально належали її землі. Усе пережили, а сьогодні йдемо власним шляхом. Пишемо свою історію. Наші здобутки – це місцеві нововведення, спрямовані на поліпшення благоустрою, якості життя мешканців селища. Ми раді кожному інвестору, бізнесовій ідеї, проекту утіленому в життя  Ми йдемо цим шляхом й поруч із нами – ви, шановна громадо.

Вірю, що наш поступ незворотній, а майбутнє – щасливе, адже у нас є кому захищати день прийдешній. Наші захисники України сьогодні є взірцем, силою, звитягою, індикатором громади. Тож я дякую усім хто воює й відстоює територіальну цілісність нашої держави. І доки одні воюють, інші роблять усе для того, аби в Гощі вирувало життя, аби діти ходили у садок і школу, аби хворі отримували кваліфіковану допомогу. Усе це для того, аби Гоща розвивалася й процвітала.

Хочу побажати усім захисту та покровительства Пресвятої Богородиці, славних моментів в житті, постійного розвитку, здоров’я, миру та любові! Нехай сила духу буде із кожним зокрема, і з громадою загалом. Лише об’єднання навколо спільної мети може дати колосальні результати.

Нехай щастя оселиться у кожній гощанські оселі, а надія на гідне майбутнє селища укріпне у серцях місцевих людей.

Гощанський селищний голова, Микола Панчук

Поділитися:Share on Facebook0Share on VKTweet about this on TwitterPrint this page