Рішення виконкому про введення обмежувальних заходів

розміщено в: Новини | 0

Рішення виконавчого комітету Гощанської селищної ради від 16 березня № 16 “Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Гощанської селищної ради”.

 1. Заборонити в смт Гоща проведення всіх масових заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
 2. Призупинити відвідування закладів освіти її здобувачами.
 3. Призупинити роботу:
  • речових та продуктових ринків;
  • закладів ресторанного господарства, кафе та кафетеріїв;
  • лазень, саун, тренажерних залів, бібліотек, тощо.
 4. Дозволити роботу аптек, продуктових магазинів, невеликих господарських магазинів та супермаркетів, АЗС без кафетеріїв.
 5. Звернутися до Гощанського відділення поліції Острозького відділу поліції ГУ НП України в Рівненській області щодо вжиття заходів недопущення несанкціонованої торгівлі на вулицях селища.
 6. Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності забезпечити моніторинг та не допускати до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання. Посилити контроль за санітарним станом об’єктів, забезпечити виконання протиепідемічних заходів в повному обсязі (придбати та розмістити дезінфікуючі засоби, інформаційні повідомлення тощо).
 7. В адмінприміщенях органів місцевого самоврядування обмежити роботу з населенням.
Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь