Розпочалось обговорення про місце встановлення пам’ятника Героям АТО та Небесній Сотні

розміщено в: Анонси, Новини, Події | 0

В понеділок у сесійній залі селищної ради зібралася комісія з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів та споруд, а також встановлення пам’ятних знаків та меморіальних дощок в смт Гоща (присутніми були: Кравчук С.Г., Панчук М.М., Ткачук Д.П,, Кузьмін Ю.В., Талащук А.С., Самчук І.Т., Павлюк С.В., Сливка О.Л., Божок Н.А., Дмитрієнко Т.Ю.).

Зокрема, на засіданні комісії було піднято питання про найкраще місце для встановлення пам’ятника Героям АТО та Небесній Сотні у Гощі. Після обговорення можливих місць для встановлення пам’ятника, комісія рекомендувала встановити пам’ятник на площі по вул. Застав’я (напроти селищної ради). Селищний голова Микола Панчук озвучив також ідею гощанців, які до нього зверталися, щодо можливого встановлення пам’ятника у сквері напроти школи. Також Микола Панчук озвучив ідею громадських активістів, які до нього звернулися із пропозицією щодо створення пам’ятного комлексу у цьому сквері, в якому можна було б встановити пам’ятники загиблим різних епох української історії.

Наразі триває голосування за краще місце для встановлення пам’ятника Героям АТО та Небесній Сотні у Гощі. Запрошуємо усіх бажаючих до активного голосування, яке триватиме до 25 вересня!

Також комісія розглянула питання про найменування нових вулиць у Гощі (масив обмежений вулицями Оселя та С.Наливайка, в якому для учасників АТО селищна рада виділила земельні ділянки під забудову). Серед пропозицій про найменування вулиць (їх буде там 4) на комісії прозвучали такі: Ленкевичів-Іпохорських, Олекси НовакаАнни Валентинович.

На комісії Гощанський селищний голова підняв ще питання розвитку туристичного потенціалу Гощі та розказав про вже проведену роботу волонтерами на Погоринні в рамках розробки туристичного маршруту “Медове коло”, який пройде також і через Гощу, та заохотив присутніх краєзнавців до того, щоб вони брали активну участь у розробці та подавали свої пропозиції щодо використання історичного та культурного потенціалу нашого селища.

Поділитися:Share on Facebook6Share on VKTweet about this on TwitterPrint this page