Розпочинаємо налагоджувати міжнародну комунікацію

розміщено в: Новини, Події | 0

Сьогодні відбулася зустріч обміну досвідом з польською делегацією з Ключборського повіту – віцестаростою Якубом Голінскім та начальником відділу освіти та спорту Розалією Слоніовською.

На зустрічі гощанці (Микола Панчук – селищний голова, Дмитро Ткачук – секретар ради, Валерій Скоцик – директор гімназії, член виконкому селищної ради, Юрій Буркалець – депутат районної ради від Аграрної партії України, Віталій Шимків – приватний підприємець, Микола Боць – депутат селищної ради, Тарас Гоменюк – заступник голови Гощанської РДА, Алла Талащук – директор ЗОШ, вчитель районної гімназії – Оксана Єфімчук, спеціаліст селищної ради з проектної роботи – Євгеній Сульжук) обговорили з гостями процес реформування місцевого самоврядування, медицини, стратегічного планування розвитку громади. Домовились про більш практичну зустріч в майбутньому та про підписання меморандуму про партнерство, після визначення сфер партнерства та можливих спільних проектів.

Перед зустріччю гості мали можливість відвідати гімназію, а також мали можливість прогулятися нашим парком та ознайомитися з пам’ятками гощанської культурної спадщини.

Сводіваємося на плідну співпрацю з нашими іноземними колегами. Далі буде!

 

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь