Розпочинають ремонт вулиці Оселя у Гощі

розміщено в: Без категорії | 0

Сьогодні, 26 липня, розпочинають ремонт дороги на вулиці Оселя у Гощі. На місці працює уже відповідна техніка.

Частину коштів на ремонт виділили з державного бюджету, частину – з бюджету селищної ради.

Дорога на вул. Оселя була внесена до переліку об’єктів, котрі фінансуватимуться у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області. Замовником виступила Гощанська селищна рада.

Вартість робіт становить майже 1 млн. 500 тис. грн. 893 тис. грн – кошти державного бюджету. Частково співфінансуватиме проект і селищна рада.

Підрядною організацією, яка здійснюватиме роботи є Красносільське МПП «МВА».

Поділитися:Share on Facebook
41Tweet about this on Twitter