Селищний голова ініціював створення потужної Гощанської ОТГ

розміщено в: Анонси, Події | 0

Гощанський селищний голова Микола Панчук ініціював об’єднання Гощанської територіальної громади із 27 сільськими радами Гощанського, Корецького та Острозького районів.

Відтак, в Гощі відбудеться громадське обговорення питання добровільного об’єднання територіальних громад смт Гоща Гощанської селищної ради та

села Бочаниця – Бочаницької сільської ради,

села Воскодави – Воскодавської сільської ради,

сіл  Горбаків, Дорогобуж, Іллін, Мнишин, Подоляни, Томахів, Шкарів – Горбаківської сільської ради,

сіл Дроздів, Горбів, Микулин – Дроздівської  сільської ради,

села Дуліби – Дулібської сільської ради,

сіл Жаврів, Глибочок – Жаврівської сільської ради,

сіл Красносілля, Витків, Чудниця – Красносільської сільської ради,

сіл Кринички, Річиця, Ючин – Криничківської сільської ради,

села Курозвани – Курозванівської сільської ради,

сіл Липки, Андрусіїв, Вовкошів, Дружне – Липківської сільської ради,

села Майків – Майківської сільської ради,

сіл Малинівка, Воронів – Малинівської сільської ради,

сіл Малятин, Матіївка, Мичів, Мощони, Пустомити – Малятинської сільської ради,

сіл  Русивель, Пашуки – Русивельської сільської ради,

сіл Садове, Люцинів, Жалянка – Садівської сільської ради,

сіл Симонів, Франівка – Симонівської сільської ради,

сіл  Синів, Терентіїв – Синівської сільської ради,

сіл Тучин, Полівці – Тучинської сільської ради,

села Федорівка – Федорівської сільської ради,

сіл, Бухарів, Завизів, Михалківці – Бухарівської сільської ради,

сіл Тесів, Хрінів – Тесівської сільської ради,

сіл Великі Межирічі, Дивень, Застав’я, Колодіївка – Великомежиріцької сільської ради,

сіл Невірків, Жорнівка – Невірківської сільської ради,

сіл Самостріли, Городище – Самострілівської сільської ради,

села Сапожин – Сапожинської сільської ради,

сіл Світанок, Бокшин, Бранів – Світанівської сільської ради,

села Стовпин – Стовпинської сільської

в Гощанську селищну об’єднану територіальну громаду з центром у селищі Гоща.

Громадські обговорення будуть проводитися:

• для мешканців вул. Д.Галицького, І.Франка, Замкова, Кн. Ольги, Кн. Володимира, Застав’я громадські обговорення будуть проходити 19 червня 2017 року о 18-30 біля магазину, що належить РайСТ напроти вул. І.Франка;
  • для мешканців вул. Оселя, С.Наливайка, Сагайдачного, І.Богуна, Б.Хмельницького, Східна, Червона Долина, В.Чорновола, Нова, пров. Вишневий громадські обговорення будуть проходити 20 червня 2017 року о 18-30 на Гощанському ринку;
  • для мешканців вул. Шевченка, Березовий Гай, Вербовиця, Джерельна, Львівська, Надгоринська, Кн. Острозьких, Молодіжна, Михайлівська, Покровська, Тітова, Тиха, Гагаріна, Садова, Київська, І.Федорова, Першотравнева, Валевських С.Стрільців, пров. Заводський, частини вул. Незалежності до військового комісаріату громадські обговорення будуть проходити 21 червня 2017 року о 18-30 біля Садиби Валевських;
  • для мешканців частини вул. Незалежності від вул. Рівненська до військового комісаріату, вул. Л.Українки, Є.Коновальця, Соборна, Енергетиків, Костомарова, О.Теліги, Грушевського, Коцюбинського, Довженка, Глибока, Павлова, Нагірна, Драгоманова, Дудаєва, Сонячна, Яблунева, Р.Гойської, С.Петлюри, П.Орлика, У.Самчука, Яворницького, Рівненська Пушкіна, Промислова громадські обговорення будуть проходити 22 червня 2017 року о 18-30 біля Гощанської ЗОШ.

Пропозиції (зауваження) просимо надавати у письмовій чи усній формі, електронною поштою hoshcha.rada@gmail.com із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи можуть подавати пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Пропозиції (зауваження) приймаються до 19 червня 2017 року.

Також свою думку можна висловити депутату відповідного виборчого округу.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення, можна отримати за адресою Гощанської селищної ради: вул.Застав’я, 22, смт Гоща, ел.пошта: hoshcha.rada@gmail.com, тел.: 2-14-25, 2-19-61.

Відповідального за проведення громадського обговорення визначено Ткачука Дмитра Петровича, секретаря Гощанської селищної ради, тел. 2-14-25, 2-19-61.

Поділитися:Share on Facebook
83Tweet about this on Twitter