Шаховий турнір пам’яті Володимира Демчука

розміщено в: OpenHub, Новини, Події | 0

У простоі Open hub Гощанської селищної ради відбувся шаховий турнір пам’яті відомого шахіста Володимира Демчука, який ще 1982 року, під час змагань особистої першості Рівненщини, посів третє місце, виконавши норму кандидата в майстри спорту із шахів.

Традиційно турнір пам’яті Володимира Демчука проводиться щороку в травні. Цьогоріч участь у змаганні взяли найліпші шахісти району. Результати ігор були настільки непередбачуваними, що до четвертого туру складно було говорити про потенційних переможців та призерів турніру. І лише під час шостого туру визначились два лідери: Микола Панчук із Гощі та Володимир Матвієвич із Горбакова. Набравши по шість очок, вони завершили змагання. А перемогу під час особистих зустрічей здобув Микола Панчук. У боротьбі за третє місце Степан Червінко обіграв Василя Заболотного (обоє з Гощі).  

Переможці та призери турніру були відзначені дипломами відповідних ступенів відділу освіти, молоді й спорту РДА. Нагороду отримав також Валентин Федорков із Гощі, наймолодший учасник змагань.

Віталій ЖУРАВЛЬОВ. 

Матеріал опублікований в газеті “Рідний край” 17 травня 2019 р.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь