Щоб подати “Логотип Гощі” залишається 10 днів

розміщено в: Анонси, Події | 0

Для того, щоб прийняти участь у конкурсі та подати проект логотипу Гощі залишається всього десять днів. Заявки прийматимуться до 30 червня до 16:00.

Подати проект логотипу можна в електронному варіанті, поштою або можна особисто принести до селищної ради. Усі умови конкурсу за цим посиланням (положення про конкурс).

До конкурсу допускаються роботи, які розроблені як векторні графічні файли зображення та роботи, які розроблені і не у векторній графіці (звичайний намальований (чи в інший спосіб нанесений) ескіз логотипу на аркуші паперу формату А4).

Участь у конкурсі є безкоштовною та прийняти участь може як фізична особа, так і група осіб, так і юридична особа.

Нагадуємо, що переможець конкурсу отримає грошову премію у сумі 5000 грн.

Консультації за тел. +380365021425, або ж можна написати на hoshcha.rada@gmail.com (з позначкою в темі: “Конкурс. Консультація”).

З побажанням творчих успіхів для всіх та очікуванням на дивовижні роботи,

організаційний комітет з підготовки та проведення відкритого конкурсу

“Розробка промоційного логотипу Гощі”

Поділитися:Share on Facebook6Share on VKTweet about this on TwitterPrint this page