«Смачний» проект реалізовуватимуть в Гощі

розміщено в: Новини, Події | 0

Гощанська селищна рада реалізовуватиме проект, який підтримав Український культурний фонд. Із 547 проектних заявок які подали на розгляд УКФ, наш проект за експертними оцінками журі посів 21 місце.

Проект стосується місцевих кулінарних традицій і називається «Інтерактивний гастрожурнал «Гощанські традиції». Ідея полягає в тому, аби популяризувати місцеві кулінарні традиції та інтегрувати їх у віртуальний простір. Відтак – залучити туристів в Гощу.

Нагадаємо кошти на реалізацію проекту – цільові. А це означає, що 379 тис. грн від УКФ ми можемо спрямувати лише на статті видатків проекту. Реалізація проекту розпочнеться в червні й триватиме три місяці.

Залучення позабюджетний коштів в розвиток громади дають можливість реалізовувати ті проекти, які навряд чи можна було б реалізувати в умовах реалій селищного бюджету, – розповідає Гощанський селищний голова Микола Панчук. – Ми уже маємо досвід співпраці із Українським культурним фондом й чітко розуміємо, на чому варто фокусуватися, аби результати були дійсно хороші. Ми дуже сподіваємося, що нам вдасться із хорошої ідеї створити інноваційного культурний продукт, який масштабує знання про Гощу.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter