Сучасні тенденції у розвитку громад

розміщено в: Новини | 0

Працівник Гощанської селищної ради Андрій Гриб узяв участь у конференції Smart Ukraine, яка відбулася 24 квітня у Києві. Метою конференції стало прагнення активізувати команди у розбудові електронної демократії та надихнути їх на створення та запуск інноваційних сервісів та онлайн інструментів.

Конференцію планують зробити першою у серії заходів, присвячених популяризації впровадження елементів е-демократії в українських містах.

– Участь працівників селищної ради в подібних заходах – це можливість зрозуміти сучасні тенденції й зрозуміти, які новітні технології найліпше впроваджувати на місцях, – наголосив селищний голова Микола Панчук. – Завдяки обміну досвідом, підтримці експертів та презентації успішних кейсів можна сформувати власне бачення найактуальніших потреб власної громади. Особливо це актуально нині у впровадженні елементів е-декларування.

Зі слів учасника конференції Андрія Гриба, захід об’єднав близько 200 учасників. Вони обговорили перспективи впровадження цифрових послуг та інструментів електронної демократії в українських містах. Загалом конференція покликана підтримати децентралізацію та впровадження онлайн послуг на місцевому рівні шляхом обміну навичкам та залученням міжнародного досвіду.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter