Симонівська сільська рада сказала “так” об’єднанню з Гощею

розміщено в: Новини, Події | 0

11 вересня на сесії Симонівської сільської ради було прийнято рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.

Перед тим як приймати це рішення, було проведено серед мешканців Симонова та Франівки громадське обговорення та опитування. В обговореннях, зокрема, спільно брали участь Симонівський сільський голова Ніна Ткачук та Гощанський селищний голова Микола Панчук. На громадських обговореннях більшість мешканців підтримали пропонований формат об’єднання громади із центром у Гощі.

На вчорашній сесії були присутні експерти Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування – Михайло Шелеп та Василь Поліщук, які відповіли на запитання депутатів з приводу реформи децентралізації та її особливостей.

Виступав також вчора і Гощанський селищний голова, розказавши про переваги, які матимуть жителі Симонівської сільської ради у випадку об’єднання із Гощанською селищною радою. В першу чергу, це можливість спільно вирішувати проблеми: сміття, комунальні послуги, розвиток інфраструктури тощо та спільно розвивати громади Гощанщини.

Подальший успіх проведення реформи децентралізації та можливість створити Гощанську ОТГ тепер же залежатиме від рішень інших сільських рад, яким були надіслані пропозиції щодо об’єднання. Сподіваємось, що Гощанська громада утвориться вже найближчим часом, пішовши вперед задля розвитку, проведення реформ та побудови кращого майбутнього.

А наразі Симонівській сільській раді вивловлюємо подяку за те, що прийняли таке важливе для наших громад рішення та є прикладом відповідальності за розвиток своїх сіл!

Примітка. Усі фото зі сторінки Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування

Поділитися:Share on Facebook22Share on VKTweet about this on TwitterPrint this page