ТОП-10 неймовірностей Гощі

розміщено в: Без категорії | 0
ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ГОЩУ ТУТ
Гоща – селище, у якому мешкає 5300 людей. Але воно неймовірне. Це приклад, як боротися за місце під сонцем, шукати резерви, розробляти та реалізовувати цікаві проекти, цінувати досвід, але розуміти, що світ належить молодим та креативним. Це бажання зберегти колорит маленького селища його мешканцям, але бути відкритими для гостей.

1. Садиба Валевських

Бренд Гощі – садиба Валевських в унікальному для України стилі. Її побудували у ХVIII ст. Кажуть, по садибі ночами ходить привид самої пані Валевської. Але то треба бачити. Детальніше у блозі m_a_d_m_a_x.

2. Унікальний Гощанський парк

Садиба Валевських розташована в унікальному Гощанському парку. У парку ростуть унікальні дерева. Є у нас ясен, якому 300 років. Це неймовірно, бо ясени так довго не ростуть.

3. Цукерки ТМ “ПриГОЩАйся”

У Гощі до кави та чаю кожна господиня подає цукерки торгової марки «ПриГОЩАйся» із мигдалем, горіхами, фініками, курагою, насінням соняшника та іншими цікавими начинками. Якщо ви їх не куштували, то ви не їли в житті справжніх солодощів.

4. Унікальні виробники меду

Неймовірно, але в Гощі є ТОВ «Медовий край», яке експортує мед у Європу. А місцеві бджолярі працюють на місцевий ринок. Виготовляють медові наливки, апітерапією ваблять туристів, пилком лікують, медові свічки для романтичних натур пропонують.

5. Річка Горинь

У Гощі неймовірна річка Горинь. Сюди ще у 60-х роках минулого століття із самого Ленінграда приїздили любителі зеленого  туризму. Ми традиції відновлюємо. Розробляємо власні туристичні маршрути.

6. Гощанська районна гімназія

Маємо у Гощі районну гімназію, яка постійно у топі кращих навчальних закладів України. Гімназія виховує молодь. Робить це так добре, що ті потім вертаються у Гощу із девізом: «Хто, як не я». А ті, хто не вертаються, із різних куточків світу допомагають. І це теж неймовірно. Детальніше з життям  Гощанської гімназії знайомтеся  на її сайті.

7. Свято-Михайлівська церква

Неймовірні у Гощі Свято-Михайлівська церква, заснована у ХVII ст. та дзвінниця. До заснування монастиря тут діяв Соцініанський колегіум, відомий у Східній Європі. Сюди приїздили цікаві люди, які влаштовували собі тут івенти. Зараз найчастіше сюди приїжджають паломники.

8. Дерев’яний млин

У Гощі є ще старий водяний дерев’яний млин – пам’ятка дерев’яної архітектури ХІХ ст. Скільки таких млинів лишилося? А у нас зберігся. І це теж неймовірно.

9. Древнє городище

А ще неймовірність Гощі пов’язують із древнім городищем, яке датують періодом Київської Русі. Ви уявляєте, яка на його місці енергетика? Ні, уявляти не треба. Це треба просто відчути.

10. Неймовірно зручне географічне розташування

Зручне географічне розташування Гощі приваблює сюди бізнес. А це нові робочі місця, податки у місцевий бюджет, продукція власного виробництва.
Щоб усе це побачити, сюди треба приїхати й бажано друзів із собою прихопити. Чекаємо вас у нашій неймовірній Гощі.
ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ГОЩУ ТУТ

 

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь