Тренінг в Open Hub від Центру громадських ініціатив “Чайка”

розміщено в: OpenHub, Новини | 0

Існують теми, важливість яких є беззаперечною.

24 вересня в приміщенні Open Hub Рівненський центр підтримки громадських ініціатив “Чайка” провів тренінг “Попередження торгівлі людьми, виявлення постраждалих осіб та робота з ними. Процедура встановлення статусу та вдосконалення взаємодії” за участі представниць та представників управлінь соціального захисту населення, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, національної поліції, районних філій обласного центру зайнятості з Гощі, Корця, Здолбунова, Березного.

Тренінг розпочався із перегляду відеоматеріалів “Правда про торгівлю людьми” та обговорення ситуації в Україні.

Згодом учасниці та учасники розглянули визначення “торгівля людьми”, досліди причини, наслідки, міфи і факти цього явища, ознайомились з міжнародним та національним законодавством в сфері протидії торгівлі людьми та, в робочих групах, опрацювали ряд документів новітнього законодавства України в сфері допомоги постраждалим від торгівлі людьми.
Також в ході тренінгу було досліджено механізм взаємодії суб’єктів соціальних служб у випадку виявлення постраждалих від торгівлі людьми, ідентифікацію постраждалого та процедуру встановлення відповідного статусу.
Наприкінці центр “Чайка” поділився власними напрацюваннями, досвідом роботи в сфері протидії та торгівлі людьми та надав відповіді на усі поставлені питання.

Тренінг відбувся в рамках проєкту “Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в України” за сприяння та підтримки Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), Уряду Канади та Міністерства соціальної політики в Україні.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter