У Гощі буде власний Open Hub

розміщено в: Новини, Події | 0

Незабаром на базі Гощанської селищної ради створять платформу розвитку підприємництва «Open Hub». Гощанська селищна рада виграла проект в рамках конкурсу Рівненської обласної ради й отримає на його реалізацію 150 тис. із бюджету області. «Open Hub» стане першою у районі платформою, створеною як майданчик для навчання, взаємодії та розвитку існуючого бізнесу, потенційних підприємців та підприємців початківців. Тут вони зможуть розвивати свій бізнес, спілкуватися між собою та створювати спільні масштабні бізнес-проекти.

«Open Hub» проект, який розробляв Відділ стратегічного розвитку селищної ради спільно із ГО «Агенція сталого розвитку міста». Реалізація проекту передбачає проведення поточного ремонту сесійної зали селищної ради, придбання туди меблів, оргтехніки та запуск програм підтримки підприємництва для економічного розвитку селища. Реалізовуватимуть його впродовж наступних п’яти місяців.

Проекти дозволяють залучити у громаду додаткові кошти й втілити у життя ідеї, які місцевий бюджет не в спромозі профінансувати, – наголошує селищний голова Микола Панчук. – Якщо говорити конкретно про «Open Hub», то він розрахований якраз на те, аби якнайліпше розвинути та використати бізнесовий потенціал селища. А він доволі потужний хоча б з огляду на вдале географічне розташування Гощі. Однак із різних причин українські та закордонні інвестори не поспішають розпочинати та розвивати у нас бізнес. Суть проекту  «Open Hub» полягає у тому, аби організувати простір, де можна проводити різноманітні заходи для стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу.

Загальна вартість проекту становить майже 200 тис. грн, 150 тис. грн профінансують із бюджету ОДА, 50 тис. грн – кошти селищної ради.

Відповідно до умов реалізації проекту «Open Hub» будуть проведені п’ять заходів для представників бізнесу та потенційних суб’єктів господарювання, – розповідає керівник відділу стратегічного розвитку Гощанської селищної ради Євгеній Сульжук. – Це має бути Форум підприємництва та 4 семінари. Плануємо залучити щонайменше 200 представників потенційного та діючого бізнесу. В організації та проведенні заходів нам допомагатиме ГО «Агенція сталого розвитку міста» та ГО «Волонтерський рух «Спільно Гоща»». Сподіваємося, що результатом «Open Hub» стануть цікаві, реалізовані проекти, які вплинуть на розвиток бізнесової справи в Гощі.

Нагадаємо, на конкурс ОДА подали 77 проектів, які стосувалися  розвитку підприємництва, туризму, енергозбереження, надання соціальних послуг. Незалежні експерти їх рецензували, а потім конкурсна комісія у складі представників влади та обласних депутатів обрали 14 проектів переможців. Загалом на реалізацію проектів із обласного бюджету виділено 1,8 мільйони гривень.

Фото зі сторінки Рівненської облдержадміністрації

Поділитися:Share on Facebook