У Гощі на вулиці Оселя встановили дитячий майданчик

розміщено в: Новини, Події | 0

Депутат селищної ради Григорій Назарчук, неодноразово говорив, що на вулиці Оселя є місце, де можна організувати відпочинкову зону для дітей. Адже навколо немає місця, пристосованого для дозвілля малечі. Тепер проблему вирішили. Знайшли кошти, а мешканці вулиці встановили ігровий комплекс, гойдалки, балансир та каруселі.

– На вулиці Оселі мешкають багато дітей. Є ще малюки на сусідніх вулицях, – розповів Григорій Назарчук. – А поблизу немає жодного дитячого майданчика. Дітям потрібно десь гратися, спілкуватися, соціалізовуватися. Саме з цією метою я й хотів, аби дитячий майданчик встановили тут. Відтепер усе залежить від людей, від нашого вміння це зберегти й розвинути.

Зі слів гощанського селищного голови Миколи Панчука вартість дитячого майданчика становить 80 тис. грн, частка співфінансування селищної ради – 20 тис. грн, 60 тис грн – кошти державного бюджету, у виділенні яких посприяв депутат Верховної Ради Юрій Вознюк.

• Ми підтримуємо будь-які ініціативи та проекти в селищі, спрямовані на розвиток та поліпшення життя громади, – коментує Микола Панчук. – Але якщо гощанці не долучатимуться до цих процесів, ми зможемо зробити набагато менше. Майданчик на Оселі – це великі зусилля та ініціатива депутата селищної ради Григорія Назарчука. Він не лише доклав максимум зусиль, аби майданчик встановили саме там. Йому вдалося організувати людей, залучити ресурси, аби у дітей, які мешкають на його виборчому окрузі з’явилося місце для відпочинку та розваг.
Поділитися:Share on Facebook
124Tweet about this on Twitter