У Гощі навчали бути активними

розміщено в: Новини, Події | 0

Представники Громадсько-інформаційний простір «InfoHub» (м. Рівне) провели у Гощі тренінг «Суспільна активність – запорука розвитку громади». Захід проводився у рамках програми «Активні громадяни». Це програма Британської ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу та соціального розвитку.

Участь у заході взяли учні 8-9-10 класів Гощанської районної гімназії та Гощанської ЗОШ І-ІІІ ст, працівники Гощанської районної бібліотеки, Гощанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Гощанської селищної ради, Гощанської РДА.

Під час тренінгу говорили про ідентичність та культуру, методи діалогу, усвідомлення власної відповідальності перед своєю спільнотою. Молодь висловлювала ідеї щодо того, як поліпшити життя в громаді та які проекти найперше варто реалізовувати. А спікери розповідали про проекти соціальної дії, які можна втілити в громаді.

Поділитися:Share on Facebook
45Tweet about this on Twitter