У Гощі пройшов фестиваль “Кіно проти корупції”

розміщено в: Новини, Події | 0

Всеукраїнський фестиваль “Кіно проти корупції” пройшов також і в Гощі.

До програми увійшли 5 європейських фільмів та підбірка журналістських розслідувань, які досліджують природу корупції – від неприкритого зловживання владою політиків та корпорацій до негучних побутових конфліктів. Фестиваль мав на меті показати знайому українцям проблему як загальнолюдське явище, з яким варто боротися.

Кінокомпанія «Артхаус Трафік» запропонувала для ГО “Волонтерський рух Cпільно Гоща” каталог фільмів для організації некомерційних показів у Гощі в рамках фестивалю.

Таким чином 26 жовтня гощанські волонтери провели заходи з перегляду фільму “Дивовижний” (режисер Паоло Соррентіно) в районній гімназії, а 27 жовтня в Гощанській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

А 31 жовтня організатори провели показ фільму “Дурень” (режисер Юрій Биков) для усіх бажаючих у залі Гощанського РЦДЮМ.

У заходах з перегляду фільмів взяли участь 72 особи.

Висловлюємо вдячність директору Гощанської районної гімназії Скоцику В.Є., директору Гощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Талащук А.С. та директору Гощанського РЦДЮМ Подмоці О.П. за сприяння та підтримку в проведенні фестивалю.

Фестиваль є частиною спільного проекту Goethe-Institut в Україні та Федерального агентства з громадянської освіти, що має назву “Bestechend” (Нездоланне) і реалізується за дружньої підтримки Міністерства закордонних справ ФРН.

Організатори фестивалю в Гощі,

Євгеній Сульжук і Тетяна Скоцик

Поділитися:Share on Facebook11Share on VKTweet about this on TwitterPrint this page