У Гощі розпочали обговорювати створення ОТГ

розміщено в: Анонси, Новини, Події | 0

В понеділок 19 червня відбулося перше в Гощі у цьому році громадське обговорення питання добровільного об’єднання територіальних громад смт Гоща Гощанської селищної ради та сіл Гощанського, Острозького та Корецького районів (увесь перелік сільських рад, з якими пропонується об’єднатися є тут).

На громадському обговоренні селищний голова Микола Панчук висвітлив для мешканців вул. Д.Галицького, І.Франка, Замкова, Кн.Ольги, Кн.Володимира, Застав’я основні переваги створення Гощанської потужної великої громади. Зауважив також на тому, що не легко після об’єднання, адже прийдеться спрямувати значні кошти на підтримку сіл та підвищення тамтешнього рівня інфраструктури. Одначе наголосив, що у потужної громади є перспектива розвиватися різнопланово та створювати комфортні умови для життя, праці та відпочинку жителів.

Усі присутні (36 осіб) підтримали одноголосно ініціативу селищного голови щодо об’єднання територіальних громад.

Принагідно використали час для того, що задати Миколі Панчуку запитання і з інших питань. Зокрема, піднімали питання доріг, встановлення додаткових сміттєвих контейнерів, облаштування зручних доріжок у парку (просили селищного голову посприяти в облаштуванні рівної без’ямкової поверхні доріжок для зручного проходу людей), важливості створення краєзнавчого музею та інші.

Діалог виборців з їхніми представниками, серед яких були присутніми – селищний голова Микола М. Панчук, депутат Ірина Т. Самчук та секретар ради – Дмитро П. Ткачук, завжди є позитивним явищем, адже створює платформу для плідної комунікації та створення можливості конструктивно вирішувати проблеми і спільні питання.

Нагадуємо також про те, що такі ж слухання відбудуться і на інших округах Гощі. Зокрема,

• для мешканців вул. Оселя, С.Наливайка, Сагайдачного, І.Богуна, Б.Хмельницького, Східна, Червона Долина, В.Чорновола, Нова, пров. Вишневий громадські обговорення будуть проходити 20 червня 2017 року о 18-30 на Гощанському ринку;
  • для мешканців вул. Шевченка, Березовий Гай, Вербовиця, Джерельна, Львівська, Надгоринська, Кн. Острозьких, Молодіжна, Михайлівська, Покровська, Тітова, Тиха, Гагаріна, Садова, Київська, І.Федорова, Першотравнева, Валевських С.Стрільців, пров. Заводський, частини вул. Незалежності до військового комісаріату громадські обговорення будуть проходити 21 червня 2017 року о 18-30 біля Садиби Валевських (історично є вірною назва – Садиба Іпохорських-Ленкевичів);
  • для мешканців частини вул. Незалежності від вул. Рівненська до військового комісаріату, вул. Л.Українки, Є.Коновальця, Соборна, Енергетиків, Костомарова, О.Теліги, Грушевського, Коцюбинського, Довженка, Глибока, Павлова, Нагірна, Драгоманова, Дудаєва, Сонячна, Яблунева, Р.Гойської, С.Петлюри, П.Орлика, У.Самчука, Яворницького, Рівненська Пушкіна, Промислова громадські обговорення будуть проходити 22 червня 2017 року о 18-30 біля Гощанської ЗОШ.

Поділитися:Share on Facebook0Share on VKTweet about this on TwitterPrint this page