У Гощі триває реконструкція парку

розміщено в: Події, Про нас пишуть | 0

Днями гощанці й гості селища стали свідками події, яка вкотре засвідчила, що Гоща стала на шлях незворотних змін. У парку Шевченка розпочалася реконструкція його дорожніх артерій – алей.

Нині працівники приватного підприємця Миколи Бобровського укладають бруківкою частину паркової алеї від центрального входу зі сторони старої площі селища й рухаються до центру парку.

За словами селищного голови Миколи Панчука люди неодноразово зверталися в селищну раду з проханням відремонтувати дорожнє покриття паркових доріжок. Особливо від незручностей потерпали молоді батьки, які прогулювалися місцевою зеленою оазою з дитячими візочками. З огляду на це селищна рада виділила на реконструкцію паркових доріжок 200 тис. грн.

Нагадаємо, нещодавно в парку Шевченка встановили 15 нових лавок, які виготовив місцевий майстер Анатолій Карпець, один стіл для гри в шахи. До кінця вересня в парку планують установити ліхтарі.

За матеріалами районної газети “Рідний край”

Поділитися:Share on Facebook101Share on VKTweet about this on TwitterPrint this page