У Гощі відбулась виставка “Українська революція 1917-21”

розміщено в: Новини, Події | 0

Днями в Гощі у Виставковому центрі відбулась виставка Українського Інституту Національної Пам’яті «УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-21».

Метою виставки було ознайомити учнів місцевих навчальних закладів із важливою сторінкою української історії – революцією 1917-21 рр.

Зі слів заступника голови Гощанської РДА Тараса Гоменюка відвідати експозицію змогли учні зі всіх шкіл району, відтак, вчителі дістали чудову нагоду ознайомити школярів із низкою подій, пов’язаних з національно-визвольною боротьбою українського народу столітньої давнини та провести паралелі із сьогоденням. Також ознайомитися із виставкою могли й мешканці Гощі та сіл району.

Нагадаємо, що Виставковий центр відкрили 14 жовтня 2017 року. З цього часу тут відбулось чотири виставки. Виставковий центр зустрічав перших відвідувачів полотнами місцевого художника Олександра Панасюка та роботами рівненського художника Юрія Журавля. Взимку тут демонстрували картини учнів арт-студії «Позитив» під назвою «Назустріч мрії» (керівниця Анна Вітрук). Експозиція «Українська Революція 1917-21» стала четвертою у Виставковому центрі.

Поділитися:Share on Facebook
24Tweet about this on Twitter