У Гощі відбувся міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств

розміщено в: Без категорії | 0

7 липня у Гощі під егідою Міжнародної ліги «Real fight promotion» відбувся турнір зі змішаних єдиноборств «Step to Top 6» «Битва на Горині».

Турніру передувала офіційна процедура зважування спортсменів. Опісля відбулося 3 аматорських (у дитячий віковій категорії), 4 аматорських (у дорослій віковій категорії) та 5 професійних поєдинків. В октагон виходили бійці із України (Рівне, Дубно, Березно, Сарни, Гоща, Коломия, Тернопіль, Луцьк, Харків), Білорусі, Марокко та Азербайджану.

Гощу представляв вихованець Гощанської дитячо-юнацької спортивної школи, уродженець Красносілля, боєць СК «Скіф» Микола Кондратюк.

Організаторами заходу виступили представник Ліги «Real Fight Promotion» у Західній Україні, керівник СК «Скіф» Богдан Романович,  та його заступник Юрій Грабовський. Підтримали ініціативу проведення змагань Гощанський селищний голова Микола Панчук, заступник голови Гощанської РДА Тарас Гоменюк.

На Рівненщині турнір зі змішаних єдиноборств «Step to Top 6» проводили уже вчетверте, – коментує організатор заходу Богдан Романович. – У Гощі змагання відбулися вперше. Їхня особливість у тому, що спортсмени працювали на відкритому просторі. З ММА на Рівненщині у такому форматі заходи не організовували. Серйозно ми підійшли і до підбору бійців. Вони сьогодні показали справжню спортивну майстерність, видовищні бої, чим, сподіваюся, порадували мешканців Гощі. Приємно, що місцева влада почала цікавиться спортивним життям й усіляко долучатися до проведення спортивних заходів.

Непересічна подія відбулася сьогодні – міжнародні спортивні змагання у містечку, де мешкає 5 тис. людей, – поділився враженнями Гощанський селищний голова Микола Панчук. – Ми робимо усе можливе, аби у Гощі розвивалося підприємництво, туризм, спорт. Адже навіть такі маленькі містечка мають право на масштаб, на розвиток, на заходи високого рівня. Ми підтримуємо будь-які ініціативи, спрямовані на популяризацію здорового способу життя й докладаємо максимум зусиль, аби наше селище розвивалося в цьому напрямку.

 

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь