У Гощі відкрили фірмовий магазин «Пригощайся»

розміщено в: Новини, Події | 0

Сьогодні у Гощі відбулося відкриття фірмового магазину ПрАТ «Гощанський завод продтоварів» «Пригощайся».

Директор заводу Любов Гончар щиро подякувала його працівникам за багаторічну працю. За словами Любові Валентинівни шлях становлення й розвитку, європейська якість продукції, постійне розширення асортименту – безперечна заслуга людей, які щодня працюють на заводі.

– Відкриття фірмового магазину в Гощі – знакова подія для нас. Думаю, важливо це і для мешканців Гощанщини, бо вони є не лише палкими поціновувачами нашої продукції, а й частково виступають постачальниками сировини із якої на заводі виготовляють соки, повидло та цукерки. Зважаючи на це, щиро дякую громаді, селищному голові Миколі Панчуку за усебічне сприяння й допомогу як у відкритті магазину, так і загалом у роботі заводу, – зазначила Любов Гончар.

Також із відкриттям фірмового магазину привітав присутніх власник «Гощанського заводу продтоварів» Борис Вознюк.

– Гощанський завод продтоварів – провідне підприємство з переробки плодово-ягідної та овочевої сировини на Рівненщині з 1946 року. Завод переживав різні періоди. Були злети й падіння. Ще вісім років тому ми виготовляли чотири види цукерків, загорнені у звичайну фольгу. А сьогодні створюємо високоякісну натуральну продукцію, яка реалізується на всій території України. Наш завод представляє широкий асортимент товарів для роздрібних та оптових покупців: соки, повидло, кондитерські вироби. Відкриття фірмового магазину – ще один крок, аби налагодити ліпшу співпрацю між нами й нашими клієнтами, – підсумував Борис Павлович.

За словами селищного голови Миколи Панчука громада пишається тим, що у селищі успішно функціонує таке потужне підприємство. Микола Миколайович зазначив, що продукцією заводу ласують не лише гощанці, а й мешканці багатьох міст та містечок України.

– Продукція торгової марки «Пригощайся» є своєрідною візитною карткою селища за кордоном. Багато мешканців краю, які їдуть відвідати рідних, друзів у Польщі, Італії, Великобританії, Америці, неодмінно беруть із собою солодкі подарунки із Гощі. Від імені громади, я щиро вас вітаю із такими результатами й бажаю ставити перед собою нові цілі, обов’язково їх досягати й тим самим прославляти не лише наш край, а й усю Україну, – резюмував Микола Панчук.

 

 

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
347Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь