У Гощі звітували ветерани

розміщено в: OpenHub, Новини, Події | 0
31 серпня у приміщення Open Hub відбулися звітно-виборчі збори первинної ветеранської організації. Ветерани говорили про те, як для них минули 2015-2019 роки, із якими проблемами стикаються члени ветеранських організацій та пропонували шляхи поліпшення діяльності організації.

Рада ветеранів Гощанської селищної ради є осередком Гощанської організації ветеранів України й об’єднує на добровільній основі ветеранів та інвалідів війни, учасників бойових дій, ветеранів органів внутрішніх справ та їхніх вдів, громадян, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, сімей загиблих та померлих ветеранів війни, учасників Другої світової війни, дітей війни та пенсіонерів – ветеранів праці. Загалом членами організації є 770 людей.

Члени нашої організації, – наголосила голова ради ветеранів Галина Чуб’юк, – доволі вразлива категорія людей, яка потребує соціального та правового захисту, належного медичного обслуговування. Багато проблемних питань, які виникають можна вирішити лише у співпраці. Так ми співпрацюємо із Гощанською селищною радою, Гощанським територіальним центром, Районною організацією ветеранів. Також важливо налагодити комунікацію між людьми, якими опікуються організація, та іншими членами громади, зокрема молоддю. Адже члени нашої організації мають великий життєвий та професійний досвід, який варто використовувати для поліпшення життя в селищі.

Власні пропозиції щодо діяльності та поліпшення функціонування Гощанської ветеранської організації висловила й голова Районної ветеранської організації Людмила Музичук. Вона наголосила, що ветеранам та людям похилого віку потрібно більше приділяти уваги та налагоджувати співпрацю із керівниками установ та організацій.

Опісля відбулися вибори членів ради Гощанської первинної ветеранської організації. Також присутні вирішили провести засідання ради ветеранів 11 вересня.

Загалом учасники зборів роботу ради визнали задовільною й висловили побажання поновити базу даних членів організації, які потребують соціальної підтримки та допомоги, залучати спонсорів для вирішення нагальних проблем людей, якими організація опікується та популяризувати у суспільстві відповідальність поколінь.

 

 

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь