У Корці вивчали особливості підготовки інфраструктурних та інвестиційних проектів

розміщено в: Новини, Події | 0

У рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), у Корці провели практикум із застосування законодавства на тему: «Розробка та реалізація інфраструктурних та інвестиційних проектів за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам, грантових коштів, позик та коштів ДФРР». Проект реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Участь у практикумі взяли голова селищної ради Микола Панчук та секретар ради Дмитро Ткачук. Під час зустрічі  учасники розглянули ряд важливих питань, що стосуються особливостей підготовки та подання інфраструктурних та інвестиційних проектів, які можуть реалізуватися за рахунок коштів державних, грантових та інших фондів. Особливу увагу приділили вимогам щодо підготовки та подання проектів, проблемам та основним помилкам при підготовці проектів. Впродовж практикуму учасники в режимі «запитання – відповідь» мали можливість отримати вичерпну інформацію на питання, що їх цікавили.

Зі слів Миколи Панчука участь в подібних семінарах є досить важливою, оскільки нині органи місцевого самоврядування перебувають на порозі великих змін. Це, в свою чергу, вимагає великого багажу знань, аби успішно та швидко втілити в життя усі реформаторські ідеї.

Поділитися:Share on Facebook
8Tweet about this on Twitter