У нашому парку зацвів рідкісний вид каштану

розміщено в: Новини, Події | 0

В Гощанському парку зацвів молодий гіркокаштан жовтий, який був посаджений місцевим жителем Володимиром Коташевським у 2012 році (в цьому році ще чотири таких же було посаджено у різних частинах парку). Як видно на знімку, росте це дерево неподалік стежки, по якій гощанці прогулюються від центральної клумби парку до “Будинку школяра” (центр дітей, юнацтва та молоді та музична школа). Поруч цього молодого деревця росте п’ятидесятирічне дерево цього ж виду, з плодів якого були і вирощені молоді деревця.

Під великим деревом гіркокаштана жовтого Ви не знайдете жодного каштана, оскільки всіх їх підібрали білки, адже полюбляють ними живитися зимою.

“Гіркокаштан жовтий родом зі сходу США, зростає у штатах Вірджинія, Пенсильванія, Огайо, Іллінойс, Алабама, Джорджія, Кентуккі. Його ареал охоплює гори Аппалачі та долину ріки Огайо.

Завдяки привабливим жовтим квіткам і яскравому осінньому листю цей вид вирощують як декоративну рослину. Висаджують жовті гіркокаштани у великих садах та парках. У межах США вони доволі поширені, в Європі трапляються переважно у ботанічних садах.” (За матеріалами Вікіпедії)

 

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
48Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь