В Гощі обговорили перспективи створення громади

розміщено в: Новини, Події | 0

Рівненський центр розвитку місцевого самоврядування завітав сьогодні до Гощі з метою презентації переваг децентралізації та перспективи створення Гощанської ОТГ. Експертами від Центру були Михайло Шелеп та Василь Поліщук, які приготували актуальну та інформативну презентацію реформи об’єднання громад в Україні.

На семінарі були присутні представники органів місцевого самоврядування Гощанщини, ЗМІ, керівники організацій, медики та громадські активісти. Експерти Центру допомогли присутнім розібратися в новаціях законодавства, розповіли про перспективи створення великої та потужної громади, а також відповіли на інші запитання, які цікавили учасників семінару. «Держава лише дає можливість і створює умови, а результати залежать лише від вас. І не буде золотих дощів і молочних рік наступного дня після об’єднання – це процес, який створюється часом і вашими зусиллями», – зазначив Михайло Шелеп.

Завершальним словом закінчив семінар голова Гощанської селищної ради Микола Панчук, який сказав: «Реформу потрібно робити і розвивати, часу на зволікання ми не маємо, адже перш за все ми повинні робити зміни заради наших дітей та нашого майбутнього».

Поділитися:Share on Facebook22Share on VKTweet about this on TwitterPrint this page