В Гощі відкрили простір для креативних ідей «Open hub»

розміщено в: Новини, Події | 0

17 грудня у приміщенні Гощанської селищної ради відбулося відкриття платформи підприємництва «Open hub». Проект розробили фахівці відділу стратегічного розвитку селищної ради у співавторстві із фахівцями ГО «Агенція сталого розвитку міста». Проект переміг на конкурсі проектів розвитку територіальних громад Рівеннської ОДА. Він коштував обласному бюджету 150 тис. грн. 50 тис. грн. – кошти селищного бюджету.

Платформа «Open hub» – це відремонтоване приміщення колишньої сесійної зали селищної ради. В рамках реалізації проекту закупили нові меблі та техніку (стільці, столи, шафу, проектор, монітор, ноутбук, кондиціонер). Основна мета створення платформи – акумулювати креативних та активних людей задля генерування, втілення ідей, поліпшення життя громади.

Відтепер у Гощі буде майданчик для комунікації та генерацій нових ідей, – привітав присутніх Гощанський селищний голова Микола Панчук. – Особливо важливо, аби цією можливістю скористалися представники малого та середнього бізнесу та місцеві громадські організації. Платформа «Open hub» – це місце для усіх, хто хоче навчатися та розвиватися. Його можна буде використовувати для проведення тренінгів, творчих вечорів, презентацій, семінарів, зустрічей тощо.

На відкритті платформи «Open Hub» побували заступники голови ОДА Олександр Корнійчук та Ігор Тимошенко, директор департаменту економіки та торгівлі ОДА Костянтин Мокляк, директор “Агенції регіонального розвитку” Олександр Процюк, керівник управління стратегічного розвитку та інвестицій Рівного Сергій Гемберг, виконавчий директор ГО “Агенція сталого розвитку міста” Олена Хмельник, директор Гощанської районної ОЦЗ Петро Зубкевич, представники Гощанської районної адміністрації та районної ради.

Бізнес репрезентували  виконавчий директор підприємства «Фапомед» Наталія Фатаєва, директор ТОВ «Акріс Агро» Сергій Пилиповець, голова СОК «Горинь Дар» Юрій Потапчук, приватні підприємці Інна Царук, Василь Бук, Юрій Сотулець, Олександр Ткаченко, Анна Жовнір.

«Гощанська громада подала свою ініціативу на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, – зауважив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко. – Зазвичай на ньому підтримують тверді проекти – це майданчики, ремонти шкіл тощо. Ці ініціативи важливі, але стосуються вони конкретного населеного пункту. Ідея створення «Open Hub» сприймалася з певним скептицизмом. Проте, насправді, це не так. Адже у хабі проводитимуть різноманітні мотиваційні заходи, що сприятимуть розвитку території.

Протягом тижня в хабі проводитимуть тренінги, семінари, лекції. Місцеві підприємці та люди, які лише мріють про власну справу уже прослухали семінар керівника проекту Craft it Юлії Філіп’євої, яка розповіла про можливості віртуального світу в просуванні продукції. Також уже відбувся семінар практичного консультанта з фінансів та оподаткування, керівника ТОВ «Супровід бізнесу» Людмили Воробей про те, як зареєструвати та на початках налагодити роботу власного бізнесу.Попереду на гощанців чекають ще два тренінги. У четвер, 20 грудня, сертифікований консультант Google в Україні, керівник компанії Lionest360 Олег Костюкевич презентуватиме слухачам теми:  «Представлення бренду компанії в соціальних мережах» та «Управління продажами. Сучасні технології для залучення та отримання клієнтів”. Деталі за посиланням http://hoshcha-rada.gov.ua/zaproshuiemo-na-vidkryttia-platformy-pidryiemnytstva-open-hub/?fbclid=IwAR2yx-GQs5XP9c-JtUXaCn_eGdu6dlhcE1e4lhsUtBa0f_wd5QRm8X-9Ip4

Насамкінець зазначимо, що в «Open hub» можна ініціювати чи організувати тренінг, семінар, лекцію, заняття, творчий вечір, презентацію чи будь-яку іншу креативну й корисну для громади подію. Оренда приміщення для мешканців району безкоштовна. Просимо телефонувати за номером 095-361-57-59, аби узгодити час, тематику й формат зустрічей. Події, які відбуватимуть в хабі, анонсуватимемо на сторінці Гощанської селищної ради у соціальній мережі «Фейсбук» та на сайті Гощанської селищної ради.

Поділитися:Share on Facebook
51Tweet about this on Twitter