В обласній спартакіаді з шахів – наші депутати призери

розміщено в: Новини, Події | 0

10 травня у Рівному відбулася обласна спартакіада депутатів із шахмат, шашок та настільного  тенісу. Район представляли Гощанський селищний голова Микола Панчук, депутат селищної ради Василь Заболотний, депутати районної ради Наталія Калька та Юрій Єфимчук, в.о. голови Красносільської сільської ради Ольга Доля й в.о. голови Бочаницької сільської ради Юлія Партолюк.

У результаті запеклих боїв в район приїхав кубок за друге місце у обласних змаганнях із шашок. Командна гра Наталії Кальки (посіла 2-ге місце в цій грі серед жінок) та Василя Заболотного (4-те місце серед чоловіків) були результативними.

Привітав учасників та призерів спартакіади голова Рівненської обласної ради Олексій Бучинський. Він наголосив, що популяризація спорту та здорового способу життя повинні завжди бути в пріоритеті й акцентував на важливості проведення подібних заходів. Організовувала обласну спартакіаду Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА та Рівненська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства “Спартак”.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter