В Україні діє загальнонаціональний проект “Я маю право”

розміщено в: Новини, Події | 0

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

У рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами. Поширення правових знань у рамках проекту сприятиме залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Проект спрямований на інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб.

Офіційний веб-сайт проекту: prаvo.minjust.gov.ua

За додатковою інформацією звертайтесь в Гощанське бюро правової допомоги (тел.: начальник – Дубич Сергій Володимирович, (067)360-88-48, головний спеціаліст – Гупалюк Вадим Віталійович, (068)016-08-93, (03650) 2-16-50).

Начальник відділу «Гощанське бюро правової допомоги»

Сергій Дубич

Поділитися:Share on Facebook7Share on VKTweet about this on TwitterPrint this page