Відбулась XXVII сесія: прийняли бюджет на 2018 рік

розміщено в: Новини, Події | 3

22 грудня у п’ятницю  відбулася XXVII сесія Гощанської селищної ради.

В ході засідання депутатським корпусом розглянуто 25 питань.

Зокрема, найважливішою подією стало прийняття бюджету на 2018 рік. Також депутатами було затверджено такі програми, як:

Програму з благоустрою  смт Гоща на 2018 рік;

Програму матеріальної підтримки населення по Гощанській селищній раді на 2018 рік.

Під час конструктивного діалогу депутатами було розглянуто та прийнято більшість проектів рішень.

Чудовим доповненням сесійного засідання стала можливість торкнутися до прекрасного. Під час перерви депутати селищної ради мали змогу відвідати виставку дитячих робіт  Арт-студії “Позитив”. Гості заходу могли естетично та культурно насолодитися не лише прекрасними картинами, а й живою музикою. Щиро дякуємо за це Анні Вітрук!

Після перерви, на засіданні сесії було заслухано звіт про діяльність начальника відділу стратегічного розвитку Євгенія Сульжука та звіт директора КП “Агенство розвитку Гощі”Юрія Москальчука, в результаті звітування обоє отримали оцінку “задовільно”.

На позитивній ноті пройшло і завершення сесії ради. Селищний голова Микола Панчук вручив нагороду від імені Народного депутата України Юрія Вознюка для головного редактора газети “Рідний край” – Ірині Повар.

Поділитися:Share on Facebook
17Tweet about this on Twitter
Print this page

3 відповідей

1. ”Дякуємо ”за освітлення вул.Шевченка .Запрошуємо голову селищної ради пройтися після закінчення робочого дня по нашій вулиці.
    Жителі вулиці

2. Пані, Надіє! По вул. Шевченка в смт Гоща вуличне освітлення не працює вже більше трьох місяців. Проблема пов’язана з реконструкцією мережі освітлення по селищу, яка була проведена в листопаді 2017 року. На сьогодні вирішується питання розвантаження ліній, а, зокрема, вулицю Шевченка планується підключити до нової трансформаторної підстанції. Роботи будуть завершені орієнтовно до кінця лютого 2018 року.

3. Також анонсуємо зустріч жителів вул. Шевченка смт Гоща з Гощанським селищним головою Панчуком Миколою Миколайовичем з питань, які на сьогодні є актуальними для жителів вулиці (відсутність освітлення, стан дороги, вивіз сміття).
    Усіх, хто бажає взяти участь в зустрічі – запрошуємо!
    Зустріч відбудеться за адресою: вул. Шевченка, 21 (на приватному подвір’ї Коцик Антоніни Тимофіївни).
    Початок зустрічі о 13:30 21 січня (неділя).