Внесення змін до рішення виконкому

розміщено в: Без категорії | 0

Рішення виконкому Гощанської селищної ради від 17 березня № 17 “Про внесення змін до рішення виконкому Гощанської селищної ради від 16.03.2020 №16 “Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Гощанської селищної ради”:
1. Внести зміни до рішення виконкому Гощанської селищної ради від 16.03.2020 №16 «Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Гощанської селищної ради», а саме п 3., п. 4 та п.6 рішення, викласти в новій редакції:
Рішення виконкому Гощанської 3. Призупинити роботу:
3.1. речових та продуктових ринків;
3.2. закладів ресторанного господарства, кафе та кафетеріїв;
3.3. лазень, саун, тренажерних залів, бібліотек, майстерень, ательє, перукарень тощо.
4. Дозволити роботу аптек, продуктових магазинів, невеликих господарських магазинів, які здійснюють реалізацію дезінфікуючих засобів та супермаркетів, АЗС без кафетеріїв.
4.1. Зобов’язати керівників готелів (готельних комплексів) забезпечити постійне проведення дезінфекційних робіт в приміщеннях та перевірку температурного режиму на вході в готелі.
6. Керівникам та власникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності забезпечити моніторинг та не допускати до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання. Посилити контроль за санітарним станом об’єктів, забезпечити виконання протиепідемічних заходів в повному обсязі (придбати та розмістити дезінфікуючі засоби, інформаційні повідомлення тощо). Зобов’язати забезпечення перебування не більше 5 осіб одночасно, в одному торговому залі.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter