Волонтери ініціюють толоку у Гощі

розміщено в: Новини, Події | 0

21 квітня в суботу відбудеться толока на двох локаціях у Гощі: на ставку, який є популярним місцем для відпочинку та рибальства та у парку, що знаходиться за Казначейством на шляху до дитячого ясла-садка «Малятко», у якому будуть облаштовані дитячий та спортивний майданчики.

Усіх бажаючих запрошуємо до спільної акції волонтерів. Ініціаторами акції є Спілка рибалок-любителів «Гощанець» та Волонтерський рух Спільно Гоща. Акція волонтерів розпочнеться о 10:00. Збір на ставку та біля Казначейства. Із собою варто взяти рукавиці та необхідний інструмент для розчистки та прибирання територій.

Паралельно у парку проходитиме презентація вмінь художньої різьби бензопилою  майстра із Березного Сергія Стеблюка та його друзів. Запрошуємо усіх, хто бажає побачити вміння майстрів робити із деревини дивовижні скульптури, які, до речі, і залишаться в Гощі та прикрашатимуть наш парк.

Заходи будуть приурочені до Всесвітнього дня творчості та інноваційної діяльності та Дня довкілля, які відзначаються 21 квітня.

Також, 22 квітня в неділю в приміщенні Гощанської селищної ради відбудуться збори ГО «Спілка рибалок-любителів «Гощанець». Запрошуються усі рибалки Гощі. Збори розпочнуться об 11:00.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь