XV сесія відбулася. Депутати прийняли бюджет

розміщено в: Новини, Події | 0

Сьогодні відбулася XV сесія Гощанської селищної ради.

Найвизначнішою подією стало прийняття бюджету на 2017 рік. Депутати одноголосно підтримали проект бюджету.

Також, на засіданні депутати проголосували за більшість проектів рішень, що були раніше опубліковані на нашому сайті (дивіться за посиланням – http://hoshcha-rada.gov.ua/dokumenty/proekty-rishen/).

Зважаючи на великий попит на послуги державного реєстратора, депутати виявили ініціативу щодо введення ще однієї штатної одиниці в склад виконавчого апарату селищної ради – державного реєстратора. Нагадуємо, що державний реєстратор речових прав на нерухоме майно, юридичний осіб, фізичних осіб-підприємців віднедавна запрацював та активно надає послуги як гощанцям, так і жителям району за доступними для населення цінами.

Відповідно до заяви Василя Володимировича Бука про виведення його зі складу виконавчого комітету, депутати прийняли цю заяву, а також відповідно до пропозиції селищного голови Миколи Панчука, депутатський склад проголосував за введення нового члена до складу виконкому – Довгалюка Валерія Володимировича (директор Гощанської служби ВКГ «Рівнеоблводоканал»).

Висловлюємо вдячність Василю Буку за плідну співпрацю, його допомогу селищу, а також бажаємо успіхів, наснаги та ще більшого ентузіазму для волонтерської діяльності!

Одним із проектів рішень, який вирішили доопрацювати, став проект рішення «Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних та домашніх тварин гуманними методами в Гощі на 2017-2020 роки». В січні 2017 року депутати повернуться до прийняття цього важливого документу, доопрацювавши програму. Варто зауважити також, що в комплексі із програмою буде підготовлений проект рішення «Про Правила утримання тварин в смт Гоща».

Остання сесія в цьому році пройшла продуктивно. Дякуємо депутатам за їхню працю у 2016 році. Та сподіваємось, що 2017 рік стане ще більш ефективним та об’єднає наші всі сили для розвитку Гощі.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter