Якщо є діалог та розуміння, то буде й розвиток

розміщено в: Новини, Події | 0
Сьогодні обговорили питання участі Гощанського заводу продтоварів у розвитку туризму в Гощі.
Власник заводу Борис Вознюк та директорка заводу Любов Гончар поділилися ідеями того, як їхній завод планує долучатися до брендування туристичного шляху “Медове коло”. Наразі завод вже розробив макет коробки цього шляху. Також пан Борис і пані Любов поділилися планами щодо збільшення асортименту цукерок, тому незабаром слід очікувати нові смаколики під брендом “ПриГОЩАйся”.
Ярослава Гаврилова – заступниця начальника Управління культури і туризму Рівненської ОДА розповіла про туристичний маршрут “Медове коло” та про те, які матиме можливості місцевий бізнес після того, як ідея “Медового кола” буде реалізовуватися. Також пані Ярослава з представниками заводу обговорила питання можливостей співпраці із брендування туристичних об’єктів Рівненщини.
Селищний голова Микола Панчук наголосив в ході зустрічі на тому, що і бізнес, і місцева влада, і виконавча влада зацікавлені в тому, щоб розвивати регіон. А тому ці зацікавлені сторони повинні спільно генерувати ідеї, співпрацювати та реалізовувати спільні проекти, в тому числі, туристичні.
Якщо є діалог та розуміння, то буде й розвиток. Далі буде!
Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь