За незаконно збудований паркан доведеться платити

розміщено в: Новини, Події | 0

Ця історія розпочалася давно. З моменту, коли один із мешканців вул. Січових Стрільців захотів побудувати на власному подвір’ї паркан. Здавалося, добре діло робить чоловік. Добре, якби не одне але. Паркан він звів за межею своєї ділянки. Як пізніше з’ясувалося, – людина вкрала 3 метри землі в громади та звузила межі проїжджої частини.

Про це нам розповіли по телефону та попросили допомогти вирішити ситуацію. Комісія Гощанської селищної ради у складі землевпорядника Тетяни Дмитрієнко, інспектора благоустрою Альони Вахер та заступника селищного голови Юрія Сульжука виїхали на місце події для з’ясування усіх обставин. Комісія факт порушення межі власної ділянки підтвердила. Відтак, звернулася до приватної фірми «ПО Земельні ресурси» з проханням винести межі дороги на вул. Січових Стрільців. Коли фахівці провели відповідний аналіз, то з’ясували, що практично усі мешканці вулиці вийшли за межі своїх ділянок. Простіше кажучи, встановили паркани на дорозі. А дорога – це землі загального користування Гощанської селищної ради.

Минулої п’ятниці фахівці селищної ради та «ПО Земельні ресурси» межі дороги відбили. Наступного тижня відбудуться збори мешканців вулиці. Там їм повідомлять про факт порушення меж власних земельних ділянок.

Наразі фахівці селищної ради обговорюють два варіанти вирішення цієї ситуації. Один з них полягає в тому, щоб люди розбирали паркани й переносили їх на свою територію. Інший – оренда ділянок загального користування, які опинилися за незаконно спорудженими парканами.

Фахівці ради називають це пілотним проектом, який розпочнеться із вул. Січових Стрільців. А надалі цю практику планують поширювати на інші вулиці селища.

Фото із мережі “Інтернет”.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter