Запрошуємо на Всеукраїнську історико-краєзнавчу конференцію в Гощі

розміщено в: Анонси, Новини | 0

8 вересня у Гощі відбудеться Усеукраїнська історико-краєзнавча конференція «Гоща та її округа в історії та культурі Волині”.

Конференція працюватиме за такими напрямками:

1. Археологічні пам’ятки на території сучасного Гощанського району.

2. Історія Гощі та її округи в добу середньовіччя та в ранньомодерний час.

3. Гощанський край в складі Російської імперії та в роки Української революції 1917-1921 рр.

4. Гоща та її округа в міжвоєнний період (20-30-ті рр. ХХ ст.).

5. Національно-визвольна боротьба на теренах Гощанського краю в середині ХХ ст.

6. Гощанський район в радянський період та перші десятиліття незалежності.

7. Культурна спадщина регіону. Відомі постаті краю.

Форма участі – усні доповідь та повідомлення. Програма конференції передбачає проведення пленарних та секційних засідань.

Робочі мови конференції – українська, польська та англійська.

Організаційний комітет забезпечує проживанням і оплачує вартість проїзду людям із інших міст та країн територією України.

Матеріали конференції будуть опубліковані в науковому збірнику. Приймаються тексти українською, англійською та польською мовами з ілюстраціями загальним обсягом до 30 000 знаків. Вимоги до оформлення стеттей та строки їх подачі будуть повідомлені.

Для участі в роботі конференції просимо до 15 серпня 2019 р. заповнити та надіслати на електронну адресу оргкомітету реєстраційну форму учасника.

Запрошуємо науковців та поціонувачів історії рідного краю прилучатися до роботи. Зараєструватися на конференцію можете тут
Координатори конференції:

кандидат історичних наук, голова Рівненської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Андрій Жив’юк. Номер тел. 096 470 4390.

секретар організаційного комітету Валерій Бейлах. Номер тел. 0686456298.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter