Запрошуємо на відкриття платформи підриємництва “Open Hub”

розміщено в: Анонси, Без категорії | 0

Гощанська селищна рада, спільно з Рівненською обласною державною адміністрацією та партнерами Громадською організацією «Агенція сталого розвитку міста» починають проводити заходи, які спрямовані надавати представникам регіонального малого та середнього бізнесу знання про можливості розвитку їхньої справи. Цьогорічна програма розпочинається відкриттям в смт Гоща платформи розвитку підприємництва “Open Hub”, яку створено за фінансової підтримки обласної влади та виділено субвенції з обласного бюджету. Метою цієї платформи є стимулювання розвитку  місцевого бізнесу та створення нових робочих місць в регіоні.

Програма підтримки малого та середнього підприємництва відбуватиметься 3 дні та складатиметься із 5 різнопланових заходів: форума підприємництва та чоритьох семінарів. Кожен із трьох днів буде присвячено одному із напрямів розвитку бізнесу: сучасні тенденції розвитку бізнесу, рєстрація бізнесу та управління фінансами, стратегічне управління, організаційні зміни, маркетинг і продажі, просування бренду компанії в соціальних мережах, можливості ведення бізнесу через мережу інтернет.

Програма заходів:
Місце проведення – платформа розвитку підприємництва “Open Hub”
Адреса – Рівненська обл.., Гощанський район, смт Гоща, вул. Застав’я, 22 (2-й поверх)

17 грудня

Форум підприємництва

14:00 – 14:30 Офіційне відкриття платформи розвитку підприємництва «Open Hub». Вітальне слово представників регіональної влади.
14:30 – 15:00 Сучасні тенденції розвитку бізнесу в регіоні. Спікер Олександр Процюк, директор Агенції регіонального розвитку Рівненської області.
15:00 – 15:30 Креативна економіка та ІТ-індустрія. Світові погляди та місцеві можливості. Сергій Гемберг, начальник управління стратегічного розвитку та інвестицій Рівненської міської ради.
15:30 – 16:15 Панельна дискусія «Сучасні програми розвитку бізнесу в Україні та регіоні» . Модератор Сергій Гемберг. Запрошені гості – панелісти: представники місцевого бізнесу, представники Рівненської ОДА, експерти регіонального розвитку.
16:15-16:30 перерва на каву.
16:30 – 18.30. Семінар «Ідея, яка працює. Твій бізнес.» Юлія Філіп’єва, керівник проекту Craft it.  Спікер  представить можливості розвитку твого бізнесу, розповість як ідея може перетворитись в справжній бізнес, як знайти перше фінансування, які потрібно робити дії, щоб вийти на нові ринки та бути унікальним.

18 грудня

11:00-14:00 Семінар “Старт бізнесу. Юридичні основи. Реєстрація. Податки. Фінанси” Людмила Воробей, практичний консультант з фінансів та оподаткування, керівник ТОВ «Супровід бізнесу», керівник ГО  “Єдність”.
На заході ви отримаєте знання та практичні поради:

– Започаткування власної справи: покроково.

– Системи оподаткування в Україні. Оптимізація податкового навантаження.

– Особливості роботи на єдиному податку. Співпраця з платниками єдиного податку: на що звернути увагу.

– Первинні документи в господарській діяльності та податковому обліку: підтверджуємо розрахунки бази оподаткування.

– Трудові відносини з працівниками: особливості працевлаштування, особливості трудових відносин і цивільно-правових договорів. Відповідальність за порушення трудового законодавства.

– Звітування до контролюючих органів фізичних-осіб підприємців та особливості сплати податків.

– Відповіді на запитання.

20 грудня

9:00 – 12:00 Тренінг-семінар «Представлення бренду компанії в соціальних мережах». Тренер Олег Костюкевич, сертифікований консультант Google в Україні, керівник компанії Lionest360. На заході ви отримаєте навички як реєструвати бренд та представляти його в мережі інтернет, як розвивати свій бізнес завдяки сучасним інструментам та технологіям, поширені помилки та практичні поради.
12:30 – 15:30 Тренінг-семінар «“Управління продажами. Сучасні технології для залучення та отримання клієнтів”. Тренер Олег Костюкевич, сертифікований консультант Google в Україні, керівник компанії Lionest360. Олег навчить вас використовувати ресурси для просування компанії, створення сайту, інструменти для роботи з клієнтами та управління продажами в середині бізнесу.

Участь у всіх заходах безкоштовна. Кількість місць обмежена.
Прохання пройти попередню реєстрацію за посиланням https://goo.gl/forms/IvKZTckQSsVRRw5D3
Відкриття платформи розвитку підприємництва “Open Hub” і всі заходи реалізовані завдяки фінансуванню з обласного бюджету, та зокрема за підтримки Рівненської обласної ради, департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації, Гощанської районної ради та Гощанської селищної ради.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter