Відбулось жеребкування по землі для учасників АТО

розміщено в: Новини, Події | 0

Сьогодні учасники АТО або члени їхніх сімей, які стояли в черзі щодо надання їм земельних ділянок під забудову на території Гощанської селищної ради шляхом жеребкування розподілили між собою земельні ділянки.

Розпочався захід із хвилини мовчання за загиблими побратимами та Бочаницьким сільським головою – Андрійчуком Олександром Арсентійовичем.

Після цього Гощанський селищний голова Микола Панчук запропонував формат заходу, за яким жеребкування варто провести в кінці заходу, а першу частину присвятити актуальним питанням для ветеранів АТО. Наголосив на тому, що варто долучатися до праці на благо громади, що сила ветеранів дуже необхідна для розвитку сіл та селища нашого району. Зазначив також на можливості працювати у новоствореному комунальному підприємстві “Агентство розвитку Гощі”, адже перевага при працевлаштуванні дається учасникам АТО (вакансії дивіться тут).

Виступали на заході також і військові, зокрема, комісар Гощанського ОРВК Сергій Названов, а також представники чотирьох військових частин, які звертали увагу на можливостях учасникам АТО проходити військову службу за контрактом.

Спеціаліст І категорії-юрист селищної ради Віталій Михалочко доповів про надання юридичної допомоги переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців, яку пропонує Всеукраїнський громадський рух “Сила права”. Місія цієї організації – допомогти громадянам України отримати компенсацію за моральну та матеріальну шкоду, завдану збройною агресією Російської Федерації проти України. Більш детальна інформація розміщена на офіційному сайті цієї організації (посилання на сайт).

Найголовнішою подією стало, звичайно, жеребкування. Черга на отримання земельних ділянок формувалася відповідно до черговості поданих заяв (список дивіться тут). Тому, й присутні вирішили, що в такому ж порядку будуть тягнути жереб. Всі, хто стояв у черзі по черговості підходили до урни з номерками, діставали номерок, який означає місце розміщення (розміщення за нумерацією дивіться на карті).

Захід пройшов в мирній та конструктивній атмосфері.

Маємо сподівання, що Спілка учасників АТО, ветерани АТО стануть рушійною силою змін в нашій громаді!

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Залишити відповідь