Змагання за Кубок району з класичних шахів, або нетиповий відпочинок в неділю

розміщено в: OpenHub, Новини | 0

24 листопада в просторі Гощанської селищної ради Open Hub відбулись змагання за Кубок району з класичних шахів. Охочих взяти у ньому участь виявилось чимало, в тому числі завітали на гру й пластуни.

«Сьогодні в Гощанській селищній раді відбувся перший етап Кубку району з шахів в якому взяли участь наші пластуни, а зокрема – Денис П’ясецький та Саша Бугайко. Протягом 15 хвилин тримався Денис проти Володимира Горна (одного з кращих шахістів району), що уже без перебільшення є досягненням. Виховнику Гощанського Пласту вдалося дійти до півфіналу, де йому доведеться зіграти з Володимиром Матвієвичем, де переможець гратиме з Володимиром Горном, який зазделегідь забезпечив собі місце в фіналі», – ділиться враженнями про гру Тарас Владичук.

Регламентом було надано кожному з учасників, які зустрічались після проведеного жеребкування, по півгодини на партію.

Перший тур давав можливість кожному з суперників зіграти дві партії. Якщо рахунок був 2:0, переможець переходив в наступний тур. У випадку рахунку 1:1 – розігрується третя партія, але вже зі скороченим шляхом.

Результати першого туру:                                                                  Результати другого туру:

М.Панчук-В.Марчук 2:0                                                                                М.Панчук-В.Матвієвич 1:2

В.Матвієвич-Я.Собчук 2:1                                                                            Т.Владичук-В.Заболотний 2:1

В.Чуб’юк-Т.Владичук 0:2                                                                              В.Журавльов-П.Мамотюк 0:2

В.Заболотний-В.Федорков 2:0                                                                     Н.Калько-В.Горн 0:2

В.Журавльов-С.Бугайко 2:0

П.Мамотюк-Т.Гоменюк 2:0

А.Бахтін-Н.Калько 0:2

Д.П’ясецький-В.Горн 0:2

У півфіналі Кубку району зустрінуться В.Матвієвич-Т.Владичук та П.Мамотюк-В.Горн.

Вітаємо учасників з чудовим початком змагань та бажаємо і в подальшому гарної гри.

Поділитися:Share on Facebook
0Tweet about this on Twitter