Зустріч з КЗ “Ветеранський простір”

розміщено в: Новини | 0

09 листопада 2020 року в приміщенні Гощанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області відбулась робоча зустріч з директоркою КЗ «Ветеранський простір» Рівненської обласної ради Ольгою Яковлєвою.

На заході були присутні: працівники Гощанського районного сектору, заступниця директора Гощанського районного центру соціальних

служб  Ольга Книш, начальник Гощанського районного відділу бюро правової допомоги Сергій Дубич, суб’єкти пробації, які перебувають на обліку в секторі та брали участь у проведенні антитерористичної операції, а також представники ГО «Волонтерський рух «Спільно Гоща».

Директорка  КЗ «Ветеранський простір» Ольга Яковлєва розповіла присутнім, яку допомогу надає даний заклад ветеранам АТО, а саме: консультативну, інформаційну, методичну допомогу суб’єктам пробації, підрозділам пробації, що працюють з ветеранами, створює умови ветеранам АТО для доступності соціальних послуг, освіти, оздоровлення, забезпечує зайнятість та розвиток підприємницької діяльності суб’єктів пробації та підтримку у починаннях щодо започаткування та ведення підприємницької діяльності, а також дана організація сприяє оздоровленню та відпочинку ветеранів АТО.Начальник Гощанського районного відділу бюро правової допомоги Сергій Дубич розповів присутнім про особливості надання бюро допомоги, особам, які мають статус учасників АТО.Під час зустрічі, суб’єкти пробації зверталися з проблемними питаннями до учасників зустрічі, на які отримали вичерпні та кваліфіковані відповіді.Наприкінці зустрічі, Ольга Яковлєва, вручила присутнім пам’ятки з контактними даними закладу, та запропонувала суб’єктам пробації звертатися з будь-якими проблемними питаннями або роз’ясненнями.

Начальник Гощанського районного секторуСергій ДЕМЧЕНКО