Офіційний сайт Гощанської селищної ради

 

Для людей з порушенням зору - натисніть Ctrl+

 

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА, РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА - ДОБРОЧЕСНА ГРОМАДА

 

Гощанська територіальна громада - учасниця проєкту Національного агентства з питань запобігання корупції по розбудові доброчесного середовища.

Усього 5 територіальних громад, 2 державні органи виконавчої влади і 3 бізнес структури стали учасниками пілотного проєкту Національного агентства з питань запобігання корупції по розбудові доброчесного середовища.

- Приємно, що до п’ятірки відібраних із усієї України громад ввійшла саме наша Гощанська територіальна громада, - наголосив Гощанський селищний голова Микола Панчук. - Це неймовірно важливий і водночас відповідальний результат діяльності як органу місцевого самоврядування, так і всієї громади.

Що передбачає участь громади в проєкті по розбудові доброчесного середовища? Це спільний з представниками НАЗК аналіз роботи з метою виявлення недоліків і проблем, у тому числі в управлінні, для пошуку найоптимальніших і найефективніших шляхів їх усунення. У результаті буде напрацьовано успішний кейс формування доброчесного середовища для решти громад України.

Основні правила від НАЗК - це доброчесне управління та формування культури прозорості в діяльності Гощанської територіальної громади, створення в українських реаліях етичного та сприятливого середовища згідно міжнародних стандартів і практики.

Одним із ініціаторів проєкту є заступник керівника апарату Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Стародубцев. У фіналі проєкту буде створена модель, яка органічно поєднуватиме дві важливих в житті кожної людини складові - державницьку і духовну.

Окрім внутрішньоговисокопрофесійного аудиту системи управління громади, участь в проєкті НАЗК відкриває додаткові можливості для залучення зовнішніх грантових інвестицій. А це, у свою чергу, нові партнерські стосунки, нові фінансові можливості для забезпечення добробуту, поліпшення колективного ментального здоров’я всіх мешканців громади.

Можна сказати, що перший крок до партнерства з проєктом було зроблено, коли Гощанська громада стала однією з 10 учасниць ще одного пілоту «Доброчесні громади». Ця ініціатива - це системний звіт про гуманітарну допомогу, прозорість її використання. Це ініціатива відкритості та довіри.

Доброчесне середовище в громаді формуємо разом із НАЗК!386730688_751490940325723_9011567271208285370_n.jpg

 

Структура

Корисні посилання

Back to top