Гід з державних послуг

Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг

Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.

Статус оптового ринку сільськогосподарської продукції

Внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації

Внесення відомостей до реєстру заявок на сорти рослин

Реєстрація імпортованих селекційних досягнень

Включення до Реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва

Державна підтримка аграріїв:

Державна підтримка сільгосптоваровиробникам, які використовують меліоровані землі

Відшкодування витрат на ідентифікацію та реєстрацію тварин

Часткове відшкодування вартості об’єктів із зберігання та переробки зерна

Дотація за повністю втрачені (загиблі) посіви сільськогосподарських культур

Дотація на бджолосім'ї

Гід з державних послуг — єдиний портал, де можна знайти інформацію про те, як отримати понад 2 тисячі держпослуг. А оцінити державний сервіс можна на мапі платформи Дія.Центрів.

Допомога по утриманню дитини на Гіді

На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація в «пакунку малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг.

Для вашої зручності підготували добірку держпослуг, які пов’язані з виплатами на утримання дітей.

Знайти найближчий центр надання адмінпослуг для отримання послуг можна на платформі Дія.Центрів. Щоб не витрачати зайвий час, можете дізнатися на платформі графік роботи Центру, актуальні контакти та іншу інформацію.

Послуги, пов’язані з житлом на Гіді

Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді.

Обирайте ту послугу, що для вас є актуальною, та дізнавайтеся: як отримати і що для цього потрібно, строк та вартість послуги, що робити, якщо вам відмовили та інше.
Для свідоцтва про право власності:

Для взяття на облік:

Для іншого:

Щоб знайти найближчий до вас Центр, де можна отримати потрібну послугу, скористайтеся картою на платформі Дія.Центрів: https://cutt.ly/3RfKnLv