Психоактивні речовини та їх вплив на життєдіяльність людини

Дата: 26.01.2021 10:44

Одна із основних функцій уповноваженого органу з питань пробації є соціально-виховна робота, із засудженими, звільненими від відбування покарання з випробуванням. А, є складне матеріальне становище, що пов`язане з відсутністю постійного місця роботи. Відсутність роботи, в свою чергу є причиною вчинення повторних кримінальних правопорушень.

Згідно із Законом України «Про пробацію», основним завданням  є   здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з ними соціально-виховної роботи. Зважаючи на те, що одним із основних факторів ризику вчинення повторного кримінального правопорушення серед суб`єктів пробації є вживання психоактивних речовин, що є причиною вчинення повторних кримінальних правопорушень.

У зв`язку з чим, 26.01.2021 року начальником Гощанського районного сектору Сергієм Демченком для суб`єктів пробації, які перебувають на обліку в секторі було проведено лекцію-тренінг на  тему «Психоактивні речовини та їх вплив на життєдіяльність людини». В ході заходу було розкрито поняття психоактивних речовин,характерні ознаки залежності від ПАР, характерні прояви залежності, фактори ризику, що впливають на формування залежності.

На закінчення заходу для суб`єктів пробації була проведена рефлексія, де засуджені мали можливість обмінятися думками,задати питання, на які отримали кваліфіковані і вичерпні відповіді.

За матеріалами Гощанського районного сектору пробації.