Відбулася зустріч з місцевими письменниками Гощанщини

Дата: 10.02.2021 20:33

Днями, в Гощанській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч з місцевими письменниками, членами літературно-мистецького об’єднання «Веселка».

Гощанський селищний голова Панчук Микола  привітав письменників-ювілярів - Валентину Величко, Дмитра Грибчука, Петра Гуменюка та подякував за їх творчість, великий вклад у розвиток літературно-мистецького життя громади, а також за те, що вони являються прикладом для молодого покоління, мотиваторами, саме тими вчителями та наставниками, які закладають любов до слова, мистецтва, творчості.

Відзначено на літературній зустрічі й найактивнішу читачку бібліотеки. В січні нею стала Карина Нестерук.

В форматі заходу були розглянуті й організаційні питання ЛМО «Веселки», зокрема обрано секретаря літературно-мистецького об’єднання - завідувачку відділом інформаційних технологій та обслуговування користувачів центральної бібліотеки Катерину Кісліціну.

Митцям були презентовані відео-вітання та адресовано багато щирих, теплих побажань. А кожен з них в свою чергу поділився цікавими історіями, віршами, спогадами про життя і творчість.

Не залишилась без подарунків і бібліотека. Микола Панчук презентував книги Петра Герасимчука "Злочини Москви" та Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса". А місцевий письменник та краєзнавець Спиридон Кравчук подарував власні твори.